Enerji Depoloma Sistemleri

Enerji Depolama Sistemi

Lityum iyon enerji depolama sistemi PENÇE EDS farklı kullanım alanları ile çevreci ve sessiz çözümler sunuyor.

Güneşten aldığı enerjiyi depolayarak 220 V/AC çıkış veren PENÇE EDS, 400 W güneş paneli ile 7 saatte tam şarj olabiliyor.

Askeri alanda, doğa sporlarında, yatlarda, tarımda ve konutlarda kısaca elektrik ihtiyacınız olan her yerde PENÇE EDS kullanılabiliyor.

Tam şarjlı durumda iken 3 adet aydınlatma lambası, telsiz, telefon ve bilgisayarınızı şarj ettiğinizde 8 saat kesintisiz enerji ihtiyacınızı karşılıyor.

⚫ PENÇE EDS, içerisindeki batarya, güneş enerjisi ile şarj edilerek enerjinin depolanması sağlanmaktadır. Depolanan bu enerji ile sistemden 220V AC çıkış verilmektedir. Bu şekilde şehir şebekesine ihtiyaç duyan cihazlarla kullanılmaktadır.
⚫ Batarya 1 adet 400W güneş paneli ile 7 saat güneşlenme süresi ile şarj seviyesi yüzde 0’dan yüzde 100’e ulaşmaktadır.
⚫ Batarya tam şarjlı durumda iken 3 adet aydınlatma lambası ve 5 adet telsiz, telefon, bilgisayar vb. şarj cihazları ile kullanıldığında 8 saat boyunca kesintisiz enerji sağlamaktadır.
⚫ PENÇE EDS’nin bilgisayar, şarj cihazları, aydınlatma ürünleriyle birlikte kullanımı mümkündür. Çıkış gücü 3kW’a kadar arttırılabilir. Şehir şebekenin olmadığı tüm alanlarda kullanılabilmektedir

Menü